دام و طیور آذربایجان ( آذر دام )
جستجو
تهران - اشرفی اصفهانی شمال
02144854425 - 09124063303
خرید گوسفند زنده با بهترین قیمت

خرید گوسفند زنده با بهترین قیمت

خرید گوسفند زنده با بهترین قیمت:

ما با هدف آسان نمودن خرید دام زنده برای مشتریان خود اقدام به ایجاد سایت فروش گوسفند زنده کرده ایم تا شما عزیزان بدون اتلاف وقت دام مورد نظر خود را انتخاب نمایید همچنین می توانید برای اطلاع از آخرین و به روز ترین قیمت گوسفند زنده با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید . همه روز حتی در ایام تعطیل می توانید سفارش خود را ثبت کرده و گوسفند خود را تحویل بگیرید.

با توجه به وجود دلالانی زیادی که در مناطق مختلف شهری اقدام به فروش دام زنده البته صورت غیر بهداشتی و با قیمت های بالا می کنند سایت آذردام  که تمامی اصول بهداشتی را همیشه رعایت کرده و احترام گذاشتن به حقوق مشتری را سر لوحه کار خود قرار داده است را به عنوان بهترین گزینه به شما معرفی می کنیم تا بتوانید به سادگی هر چه تمام تر خریدی متفاوت و با کیفیت را داشته باشید .

توجه به سلامت گوسفند یکی از مهم ترین معیارهای دامداران ما برای پرورش دام می باشد که سبب افزایش رضایتمندی شما گردیده است. تمامی هدف این مجوعه ارائه تجربه ای لذت بخش در هنگام خرید گوسفند زنده به شما مشتریان عزیز می باشد.

ویژگی های گوسفندان ما :

تمام گوسفندانی که ما اقدام به فروش آنها می کنیم  تغذیه ای کامل از علوفه های ارگانیک و بدون آنتی بیوتیک دارند و گلچینی از گله های خوب هستند ، پس از لحاظ سالم بودن دام خیالتان آسوده باشد .
گوسفندان ما با آب نمک تغذیه نمی شوند . متاسفانه افرادی فرصت طلب در این حوزه وجود دارند که با سودجویی هر چه تمام تر و با خوراندن آب نمک به گوسفند ، می خواهند وزن دام را بیشتر از حالت عادی جلوه دهند . مصرف بیش از اندازه آب نمک برای این حیوان سبب ایجاد بیماری خواهد شد . ما به هیچ وجه از این شیوه ناپسند برای تغذیه گوسفندان خود استفاده نخواهیم کرد.

همیشه به رعایت اصول بهداشتی و کیفیت اهمیت می دهیم .

نحوه پراخت هزینه گوسفند خریداری شده به چه شکلی می باشد ؟
تمامی هزینه ها اعم از فرستادن درب منزل یا محل مورد نظر شما و ذبح گوسفند توسط قصاب مجرب به صورت رایگان می باشد و هیچ گونه هزینه بابت این خدمات برای شما وجود ندارد . شما تنها مبلغ مربوط به خود گوسفند زنده را می پردازید.

اگر قبلا سابقه خرید دام زنده از مکان های دیگر را داشته باشید با یک خرید از ما می توانید تفاوت طرح کیفی بالای گوسفندان این مجموعه را چه از لحاظ خدمات ، میزان گوشت دهی و مناسب ترین قیمت گوسفند زنده نسبت به این مکان ها کاملا حس کنید .
بهترین نژاد گوسفندی در ایران ؟
اگر حتی یکبار تصمیم به خریدگوسفندزنده گرفته باشید این جمله که حتما گوسفندی که می خواهی بخری از نژاد فلان باشد را شنیده اید . واقعیت این است که تقریبا تمامی نژادهای گوسفندان ایرانی از کیفیت مطلوب از لحاظ گوشت دهی برخوردار هستند که از این جنبه نیز با نژاد گوسفندان سایر کشورها قابلیت رقابت نیز دارند . همکاران ما همیشه سعی می کنند تنوع نژادی را در مجموعه نگه داشته تا بنا به درخواست مشتریان خود دام را برایشان طبق نژاد ارسال نمایند .البته در بین شهرهایی مانند تهران نژادهای گوناگونی نظیر مغان ، افشاری ، بجنورد ، کردستان و … یافت می شود که شما می توانید از بین آنها انتخاب نمایید.

ارسال گوسفند زنده برای انواع مراسمات شما :

از آنجایی که انجام قربانی برای انواع مراسمات عروسی ، عقیقه ، کربلایی ، برگشت حجاج و … جزو فرهنگ ما ایرانیان می باشد و ممکن است که خرید گوسفند زنده برای شما مشکلاتی را به همراه داشته باشد از این پس می توانید بدون هیچ گونه دغدغه تامین گوسفند زنده برای مراسمات خود را به ما بسپارید. 

  • خریدگوسفندزنده بدون اتلاف وقت
  • رعایت کردن اصول بهداشتی و نظافت تمامی کارکنان

  • خریدگوسفندزنده با بهترین قیمت روز
  • کیفیت مناسب گوشت و بهترین قیمت
  •  کیفیت خدمات دهی همیشه در سطح مطلوب
  • عرضه دام و گوسفند زنده به صورت گزنیش از بهترین گله ها
  • جمع آوری سالم ترین و با کیفیت ترین نو دام زنده
  • سایت آذردام  پیشرو در ارائه خدمات
  • ارسال دام و اعزام قصاب به محل
  • خرد کردن گوشت و پاک کردن سیرابی بصورت رایگان

گروه دام و طیور زنده آذربایجان با دارا بودن دام های بهداشتی و سالم ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. لطفا برای خرید گوسفند زنده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۴۸۸۴۹۴۵ – ۲۲۳۰۱۷۷۰ – ۲۲۱۴۴۱۱۶ – ۴۴۸۶۱۲۰۱ – ۴۴۸۵۴۴۲۵
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *