دام و طیور آذربایجان ( آذر دام )
جستجو
تهران - اشرفی اصفهانی شمال
02144854425 - 09124063303
قیمت بره زنده

قیمت بره زنده

قیمت بره زنده

 در ایام مذهبی، جشن‌های مختلف بره همواره یکی از حیواناتی محسوب می‌شود که افراد برای قربانی کردن دست به تهیه و ذبح آن می‌زنند. زیرا گوشت آن از نظر کیفیت بین بقیه دام ها اهمیت بیشتری دارد . به همین دلیل تهیه یک بره سالم و بهداشتی اهمیت بسیار بالایی دارد .

  قیمت مناسب می‌تواند یکی از ملاک‌های اصلی خرید بره در تهران نیز تلقی شود. که شما می‌توانید با تماس با مجموعه دام و طـیور آذربـایجـان امکان خرید دام سالم و بهداشتی و با قیمت مناسب را برای خود مهیا نمایید.

 کیفیت طعم و طبخ گوشت بره

در میان انواع گوشت های سفید و قرمزی که به مصرف افراد می رسد، گوشت بره، بنا به طعم و کیفیت بسیار بالایی که دارد مورد توجه افراد علاقمند قرار گرفته است. علاوه بر این استفاده از گوشت بره و طبخ گوشت بره یکی از تشریفات برگزار شده در مراسمات و جشن هایی مانند عروسی و … بوده و بسیار مورد استقبال قرار میگیرد.

پرواربندی بره زنده

پرواربندی گوسفند از دیگر علت های خرید بره زنده می باشد. پرواربندی گوسفند زنده به فرآیند خرید بره های تازه متولد شده (کمتر از یک سال) و نگهداری از آن ها تا زمانی که از نظر وزنی به میزان دلخواه برسند گفته می‌شود. برای این کار بره هایی که کمتر از یک سال سن دارند خریداری شده و در مدت زمان محدودی، با تغذیه ی مناسب به پرورش آن ها پرداخته می شود تا به وزن ایده آلی برسند. این هدف با یک برنامه ریزی صحیح، تغذیه مناسب و هدفمند شده و کسب اطلاعات مفید و علمی در این زمینه به دست می آید.

زمان خرید بره یکی از نکات مهمی است که در خرید بره زنده جهت پرواربندی باید به آن توجه کنیم . اوایل پاییز بهترین زمان برای خرید بره ی زنده جهت پرواربندی، است. اگر قصد خرید بره زنده جهت پرواربندی آن را دارید،  بهتر استدر زمان مناسب اقدام به خرید آن کنید.

از جمله خصوصیات مختلف و نژاد های  بره ی زنده می توان موارد زیر را نام برد:

  • شیردهی
  • میزان تولید گوشت
  • دوقلوزایی
  • تولید پشم

 به این نتیجه می رسیم که نژاد بره ی زنده بر قیمت آن موثر خواهد بود. پس اگر قصد خرید و ذبح بره را دارید بهتر است از میان نژادهای گوشتی بره خود را انتخاب نمائید.

روش های مختلف برای تشخیص سن و اصالت گوسفند

روش های مختلفی برای تشخیص سن گوسفند و بره وجود دارد که مهمترین آنها موارد زیر می باشد:

  • تشخیص سن گوسفند از روی شاخ
  • تشخیص سن گوسفند از روی دندان

قیمت بره زنده در تهران:

بازار دام زنده تهران به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین، بازارهای گوسفند در ایران شناخته می‌شود. که در آن انواع مختلف حیوانات اهلی مانند گوسفند زنده، گوساله و گاو،بره و مرغ و خروس زنده و… به فروش می‌رسد. به همین این خاطر ممکن است در نقاط مختلف تهران قیمت متوسط بره یک مقدار مختلف باشد.

ما پس از دریافت هرگونه سفارشات در سریعترین زمان ممکن و یا در زمان تعیین شده توسط مشتری دام را در محل  و به صورت رایگان تحویل خواهیم داد.

گروه دام و طیور زنده آذربایجان با دارا بودن دام های بهداشتی و سالم ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. لطفا برای خرید گوسفند زنده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۴۸۸۴۹۴۵ – ۲۲۳۰۱۷۷۰ – ۲۲۱۴۴۱۱۶ – ۴۴۸۶۱۲۰۱ – ۴۴۸۵۴۴۲۵
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *