دام و طیور آذربایجان ( آذر دام )
جستجو
تهران - اشرفی اصفهانی شمال
02144854425 - 09124063303
قیمت دام زنده

قیمت دام زنده

 قیمت دام زنده:

 اگر قصد خرید دام زنده با قیمت روز را دارید و دوست دارید با قیمت دام زنده آشنا شوید. و از دام افراد سودجو خلاص شوید با ما همراه باشید. و در صورت نیاز به دام می توانید سفارش خود را از آذردام بخواهید تا در اسرع وقت با بهترین کیفیت دام زنده را به شما تحویل دهیم.

امروزه با توجه به فراز و نشیب هایی که بر روی قیمت تمامی دام های زنده  صورت می پذیرد و سیر نزولی و صعودی را در پیش دارد، سعی کنید که حدا امکان در صورت نیاز به خرید دام زنده در تهران از مراکز معتبر دام مورد نیاز خود را تهیه کنید.

از مراکز معتبر دام زنده تهیه نمائید تا در دام کلاهبردان نیفتید؟

بسیاری از مشتریان با ما تماس گرفته و شکایت هایی از این نوع افراد سودجو کرده‌اند در این مورد می بایست به خدمتتان عرض کنم ما هیچ مسئولیتی در برابر چنین افرادی و دامهایی نخواهیم داشت و شما می‌توانید فقط درصورتی پاسخگوی مشتریانی هستیم که از مجموعه ما و شماره تماس هایی که در این بخش قرار داده شده است اقدام به تهیه دام زنده  بکنید.

ما پس از دریافت هرگونه سفارشات در سریعترین زمان ممکن و یا در زمان تعیین شده توسط مشتری دام را در محل  و به صورت رایگان تحویل خواهیم داد.

امروزه در معابر خیابان ها افراد سودجو و فرصت طلب  اقدام به خرید و فروش انواع دام زنده با قیمت های متفاوت و حتی قیمت های خیلی پایین می کند که ما پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه در دام این گونه افراد نیفتید زیرا آنها با دریافت مبالغ کمتر در قبال دام اقدام به ارائه دام های بیمار و حتی کلاهبرداری های مختلف می کنند.

خدمات ارائه شده در دام و طـیور آذربـایجـان :

  • فروش دام زنده و طیور
  • تحویل رایگان دام در محل
  • اعزام رایگان قصاب به محل
  • دارای تاییدیه سازمان دامپزشکی
  • خرد کردن رایگان گوشت
  • پاک کردن رایگان سیرابی

گروه دام و طیور زنده آذربایجان با دارا بودن دام های بهداشتی و سالم ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. لطفا برای خرید گوسفند زنده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۴۸۸۴۹۴۵ – ۲۲۳۰۱۷۷۰ – ۲۲۱۴۴۱۱۶ – ۴۴۸۶۱۲۰۱ – ۴۴۸۵۴۴۲۵
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *