دام و طیور آذربایجان ( آذر دام )
جستجو
تهران - اشرفی اصفهانی شمال
02144854425 - 09124063303
فروش گوسفند زنده و ارسال رایگان

فروش گوسفند زنده و ارسال رایگان

از دیر باز در دین اسلام ذبح گوسفند مرسوم بوده است واکنون این رسم به نسل ما رسیده است.البته فلسفه و هدف، از سر بریدن حیوان در اسلام مرتبط است با جدا شدن انسان از تعلقات دنیایی و اینکه انسان بتواند از بدن و دارایی خود در راه رضایت خداوند بگذرد.

تاکید شده است که گوشت قربانی باید ، بین نیازمندان تقسیم شود .زیرا معنی این کار، سرفرود آوردن در مقابل دستورات خداوند است.

آیه ای که در زیر به آن اشاره شده است ،در این رابطه است.

لَنْ یَنالَ اللَّهَ لُحُومُها وَ لا دِماؤُها وَ لکِنْ یَنالُهُ التَّقْوی‏ مِنْکُمْ کَذلِکَ سَخَّرَها لَکُمْ لِتُکَبِّرُوا اللَّهَ عَلی‏ ما هَداکُمْ وَ بَشِّرِ الْمُحْسِنینَ.

در آیه بالا بیان شده است که خداوند به گوشت حیوان نیازی ندارد و گوشت و خون این قربانی ها هرگز به خداوند نمی رسد زیرا ذات خداوند جسم نیست و خداوند از هر لحاظ بی نیاز و کامل است.

و فقط اعمال و رفتار درست و انسان دوستانه و پرهیزگاری انسان ها به خداوند می رسد.پس هدف از قربانی کردن حیوان ،برداشتن قدم های کوچکی است که بتواند انسان را به خداوند نزدیک کند.

قربانی کردن حیوانات به ما ، درس از خود گذشتگی،فداکاری و مهمتراز همه، درس شهادت در راه خداوند را می دهد.

البته گاهی برای خرید گوسفند زنده ، جهت قربانی کردن در مراسم مختلف دچار مشکل شده ایم.یعنی علاوه بر آنکه نمی دانیم از کجا می توانیم گوسفند زنده را تهیه کنیم ،از طرف دیگر می بایست از سلامتی گوسفند هم مطمئن باشیم.

باید گوسفندانی خریداری کنیم که از وضعیت سلامتی آنها مطمئن باشیم یعنی از سازمان دامپزشکی مجوزهای بهداشتی داشته باشند و واکسن های خود را به موقع در یافت کرده باشند.

اما دغدغه ذهنی برخی مشتریان ما فقط خرید گوسفند زنده نیست ، بلکه آنها علاوه بر خرید گوسفند، دنبال یک قصاب هستند که در کار خود ماهر باشد و به بهداشت در کارش اهمیت دهد .

گروه فروش گوسفند زنده آذربایجان برای حل مشکل قصاب، با ارائه تیمی حرفه ای متشکل از تیم فروش ،حمل و قصاب های مجرب به کمک شما آمده است و تمامی این خدمات را به شما مشتریان عزیز بصورت رایگان ارائه خواهد داد .

شما با مراجعه به گروه ما ( گوسفند زنده آذربایجان ) علاوه بر آنکه در وقت خود صرفه جویی می کنید ،می توانید دام مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید و از امکانات جانبی ما( اعزام قصاب به محل بصورت رایگان )نیز بهره مند شوید.

گروه دام و طیور زنده آذربایجان با دارا بودن دام های بهداشتی و سالم ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. لطفا برای خرید گوسفند زنده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۴۸۸۴۹۴۵ – ۲۲۳۰۱۷۷۰ – ۲۲۱۴۴۱۱۶ – ۴۴۸۶۱۲۰۱ – ۴۴۸۵۴۴۲۵
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *