دام و طیور آذربایجان ( آذر دام )
جستجو
تهران - اشرفی اصفهانی شمال
02144854425 - 09124063303
قیمت دام کشتار

قیمت دام کشتار

قیمت دام کشتار

می خواهیم در خصوص نکات کلیدی و مهمی که باید در مورد قیمت دام کشتار به آن توجه کنید صحبت می کنیم.

 مردم امروزه به دلایل گوناگون مانند : پرواربندی، سرمایه گذاری و روی آوردن به شغل دامداری، مصرف روزانه، جهت پیشکش (حجاج و…)، عقیمه، عروسی، قربانی، نذری و …  گوسفند زنده خریداری می کنند .

شما به هر نیتی که قصد خرید دام زنده برای کشتار  و یا نگهداری را دارید، نیاز است نکات مهم در این باب را در نظر بگیرد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

سلامت دام

سلامت دام از مهمترین نکاتی که است باید در هنگام خرید دام در نظر بگیرید . گوشت یکی از مهمترین خوراکی های مصرفی انسان به شمار میرود. گوشت قرمز سرشار از پروتئین ها و مواد معدنی بوده که در خوراک های گیاهی یافت نمیشود.

این خوراکی با ارزش، تنها به شرطی برای انسان مفید است که از سلامت کامل برخوردار باشد. بعضی از امراض حیوان مانند تب مالت‌ و … امکان انتقال به انسان را دارند، بنابراین اگر دام ذبح شده دچار این چنین مریضی هایی باشد مصرف گوشت آن برای انسان بسیار مضر بوده و سلامت او را به خطر می‌اندازد.

اهمیت بهداشت و سلامت دام

  1.  دام به عنوان تامین کننده مواد غذایی و پروتئینی برای مصرف انسان
  2. تامین سلامت خود دام
  3. کنترل و پیشگیری از بیماری های قابل انتقال از دام به انسان
  4. سلامت دام یعنی کمک به تامین سلامت جامعه
  5. ایجاد محیط سالم و بهداشتی برای دام 
  6. کمک به افرادی که در ارتباط با دام هستند
  7. کمک به افزایش فروش دام
  8. سلامت دام زمینه سازی بهتر برای تجارت خارجی دام

قیمت دام کشتار در تهران:

بازار دام کشتار در تهران  به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین، بازارهای خرید و فروش دام در ایران شناخته می‌شود. که در آن انواع مختلف حیوانات اهلی مانند گوسفند زنده، گوساله و گاو،بره و مرغ و خروس زنده به فروش می‌رسد.

ما پس از دریافت هرگونه سفارشات در سریعترین زمان ممکن و یا در زمان تعیین شده توسط مشتری دام را در محل  و به صورت رایگان تحویل خواهیم داد.

گروه دام و طیور زنده آذربایجان با دارا بودن دام های بهداشتی و سالم ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. لطفا برای خرید گوسفند زنده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۴۸۸۴۹۴۵ – ۲۲۳۰۱۷۷۰ – ۲۲۱۴۴۱۱۶ – ۴۴۸۶۱۲۰۱ – ۴۴۸۵۴۴۲۵
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *