دام و طیور آذربایجان ( آذر دام )
جستجو
تهران - اشرفی اصفهانی شمال
02144854425 - 09124063303
گوسفند زنده

گوسفند زنده

گوسفند زنده

 یکی از منابع اصلی خوراک انسان در جهان را گوشت قرمز تشکیل می‌دهد.

درصد بسیار زیادی از این منابع گوشت از گوسفند زنده به دست می‌آید.

 افراد بسیار زیادی در جهان از طریق پرورش و نگهداری انواع گوسفند مشغول کسب سود و درآمد برای خود وهمچنین رفع نیاز افراد مختلف هستند.

باید بدانیم که نگهداری و پرورش هر نوع گوسفند با انواع نژاد نیازمند اطلاعات بسیار خاصی می‌باشد تا دامدار بتواند بدون مشکل دام مورد نظر خود را پرورش دهد.

تقسیم بندی گوسفند بر اساس نژاد

 گوسفندان مثل سایر دام ها و موجودات زنده  دارای نژاد های مختلف هستند که هرکدام از قیمت‌های مختلفی نیز برخوردار هستند.

برخی از این نژاد گوسفندان شامل :

  • گوسفند نژاد مغانی 
  • گوسفند افشار 
  •   گوسفند نژاد قره گل
  • گوسفند نژاد سنگسر 
  • گوسفند نژاد بلوچی 
  • گوسفند نژاد مهربان

 اگر شما هم تصمیم دارید بر اساس نژاد خرید گوسفند خود را انجام دهید حتماً به این نکته توجه کنید. که بعضی از مجموعه ها و افراد با ارائه گوسفندان مختلف به نام گوسفند نژاد مورد نظر مشتریان اقدام به سوء استفاده کرده و از آنها مبالغ بیشتری دریافت می کند.

امروزه در ایران  قیمت دام کشتار یکی از موضوعات و مباحثی است، که افرادی که به دنبال ذبح و قربانی کردن گوسفند زنده هستند به دنبال آن هستند. تا با کسب اطلاعات جامعی درباره قیمت کشتار گوسفند، با کیفیت مناسب و خوبی به خرید انواع دام اقدام کنند

نحوه خرید گوسفند زنده:

بعد از تماس با شماره های اعلام شده از سوی سایت آذردام ،آدرس، زمان دریافت، وزن دام، بره زنده یا گوسفند انتخابی خود را اعلام نمائید . ماگوسفند زنده در ساعت تعیین شده  همراه با باسکول  و قصاب مجرب دام خریداری شده شما را ارسال مینماییم. برای اینکه شکم دام خالی باشد و سوتفاهمی در این زمینه پیش نیاید گوسفند زنده پیشنهاد میدهد صبح ها بیشتر اقدام به خرید گوسفند زنده نمایید. قصاب ما موظف هست گوشت را برای شما خرد، سیرابی آن را کامل تمیز نموده و کله آن را بصورت پاک شده به شما تحویل دهد.

ما پس از دریافت هرگونه سفارشات در سریعترین زمان ممکن و یا در زمان تعیین شده توسط مشتری دام را در محل  و به صورت رایگان تحویل خواهیم داد.

گروه دام و طیور زنده آذربایجان با دارا بودن دام های بهداشتی و سالم ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. لطفا برای خرید گوسفند زنده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۴۸۸۴۹۴۵ – ۲۲۳۰۱۷۷۰ – ۲۲۱۴۴۱۱۶ – ۴۴۸۶۱۲۰۱ – ۴۴۸۵۴۴۲۵
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *