دام و طیور آذربایجان ( آذر دام )
جستجو
تهران - اشرفی اصفهانی شمال
02144854425 - 09124063303
قیمت گوسفنده زنده تهران

قیمت گوسفنده زنده تهران

قیمت گوسفنده زنده تهران:

 گوسفند زنده مناسب همه اعیاد و مناسبت ها است. از مراسم های عروسی و مصارف خانگی تا ایام محرم گوسفند قربانی انتخاب بسیاری از مردم است . اما اهمیت موضوع آنجا مشخص می شود که کجا بهترین کیفیت و قیمت را ارائه می دهد. از طرفی قیمت گوسفنده زنده تهران مانند سایر اقلام هر روزه در حال تغییر است. که برای اطلاع  دقیق از قیمت روز گوسفند زنده می توانید با ما تماس بگیرد . با خرید گوسفند زنده از این مجموعه می توانید از خدماتی نظیر ارسال و ذبح کاملا رایگان و بهداشتی  از بهترین نژادهای دامی برخوردار شوید.

 دلیل عمده تفاوت قیمت گوسفند زنده به خاطر نژادهای مختلف گوسفند زنده ،  وزن گوسفند زنده و همچنین هزینه های نگهداری می باشد . به این صورت که گوسفندی که وزن بیشتری دارد قیمت کم تری نیز خواهد.همچنین دقیق بودن وزن دام و توجه داشتن به کسب رزق حلال یکی دیگر از مواردی است که شما مشتریان گرامی همواره باید به آن توجه داشته باشید .

پس از آنکه گوسفند خود را سفارش دادید ما ( گروه گوسفند زنده آذربایجان ) می توانیم، در صورت نیاز شما ، قصاب کارآزموده که با قوانین ذبح اسلامی و بهداشتی آشنایی کامل داشته باشد را به محل مورد نظر شما اعزام کنیم.

برای آنکه بتوانید با اطمینان کامل گوسفند زنده سالمی را جهت قربانی تهیه کنید، می توانید با ما ( گروه دام و طیور زنده آذربایجان ) تماس بگیرید.

گروه دام و طیور زنده آذربایجان با دارا بودن دام های بهداشتی و سالم ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. لطفا برای خرید گوسفند زنده با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۴۸۸۴۹۴۵ – ۲۲۳۰۱۷۷۰ – ۲۲۱۴۴۱۱۶ – ۴۴۸۶۱۲۰۱ – ۴۴۸۵۴۴۲۵
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *